Nurkowanie marzeń

Nasze centrum nurkowe położone jest w sercu Safagi. Jesteśmy firmą niemiecko-egipską. Ja nazywam się Adel Abd El-Aziz – jestem właścicielem centrum – i mam wiele lat doświadczenia w nurkowaniu w Morzu Czerwonym.

Safaga jest idealną lokalizacją dla nurków, którzy chcą przeżyć spokojne i ciche wakacje z nurkowaniem. Jesteśmy prorodzinny i chętnie zajmiemy się wszystkimi Twoimi potrzebami, w tym także opieką nad dziećmi. Nasze centrum znajduje się w Megles, sercu Safagi, blisko plaży, portu i wielu hoteli.

Wszyscy czekamy na spotkanie z Wami!

 
 
 

 

Dostęp do Internetu

Podczas godzin otwarcia centrum od 8 do 18, wszyscy goście mogą korzystać z Internetu bez dodatkowej opłaty.

 

Oferta specjalna

Specjalne oferty dla naszych klientów możecie znaleźć na tauchernet, facebook'u lub tekście pod galerią na stronie głównej. Dlatego warto tu czasami zajrzeć, ponieważ od czasu do czasu przygotowujemy coś wyjątkowego np. na Boże Narodzenie lub Wielkanoc...

 

 

Grupy

Dla grup przygotowaliśmy wyjątkowo korzystne pakiety cenowe. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, facebook, Skype lub przez nasz formularz kontaktowy.

 

 

Dzieci

Dzieci są zawsze serdecznie witane w naszym centrum!

Mamy specjalne oferty dla rodzin, takie jak snorklowanie, wprowadzenie do nurkowania w basenie lub na plaży a także kursy dla najmłodszych.